Zakázková výroba

Přidaná hodnota pro váš projekt

Pracovní kuchyňské desky

Samostatnou kategorií naší výroby jsou ušlechtilé pracovní desky z betonu. Jde o parapety, koupelnové plochy, ale především kuchyňské desky.

Provádíme zaměření, nebo vyrobíme podle zadání. Nainstalujeme, nebo připravíme k vyzvednutí ve výrobě. Vše podle domluvy.

Populární a unikátní součástí našich desek jsou integrované dřezy, které jsou pevnou součástí desky. Jeho hladkou návaznost na pracovní desku oceníte nejen po vysoce estetické stránce, ale i po té praktické, kdy lze vodu a nečistoty z desky lehce smést do dřezu. Vyrobíme z našich stálých forem, nebo na zakázku libovolný tvar vyrobený na CNC.

Díky naší úpravě jsou desky bezúdržbové, nenasákavé a při správném zacházení vydrží desítky let. Pokud se vám přesto podaří povrch poškodit, dané místo lze lokálně opravit. Poskytujeme pohotový záruční i pozáruční servis.

 

Parapety

Tenké betonové parapety z ušlechtilého betonu jsou oblíbenou volbou do interiérů a exteriérů především tam, kde je kladen důraz na vysokou estetickou hodnotu, životnost, odolnost povětrnostním vlivům a v neposlední řadě i v přízemních uličních oknech, jelikož beton není zajímavý pro sběrače drahých kovů.

Vyrábíme parapety v tloušťkách od 12mm do 60mm, ale samozřejmě i více. Vyrobíme vše do plochy 5x2m. Jelikož jsme malá firma, nemáme vysoké provozní náklady a tak můžeme nabídnout atraktivní ceny, začínající na 1200Kč/bm.

Parapety ošetřujeme impregnací, která je uzavře proti pronikání vody a nečistot. Jsou bezúdržbové a jsou jakostní součástí stavby po desítky let.

Dotazy, info o cenách:
Michal Brach
+420 777 087 558
Velké Popovice
Praha Vršovice
Praha Lysolaje
Praha Vršovice
Praha Radotín
Integrovaný drez
Integrovaný dřez 2
Deska pod umyvadlo
Praha Letná
Praha
Sada parapetů